Дали сте менаџер, претприемач или студент кој сака да ги подобри своите бизнис, иновациски и вештини во претприемништво? Тогаш, BizTech Академијата е вистинското решение за вас. Погледнете ја нашата понуда.

BizTech академијата е наменета за менаџери, професионалци и студенти кои сакаат да ги зголемат своите вештини користење на новите технологии во бизнисот.
 
Ви нудиме неколку програми:

1. Customized executive education (лидерство, менаџмент, иновации, нови технологии);

2. Веб претприемништво (e-business, e-commerce, m-commerce);

3. Интернет, маркетинг и комуникации (онлајн и социјални медимуми);

4. Управување со знаење и нови технологии.


Ве молиме контактирајте не на Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. доколку сте заинтересирани да дознаете повеќе за програмите во Biztech академијата.